Янукович пообіцяв збільшити пенсії на 200 гривень

Віктор Янукович заявив, що "нинішні пенсіонери не можуть чекати" і дав завдання до кінця року підвищити середні пенсії на 200 гривень.

Президент Віктор Янукович поставив завдання до кінця року збільшити середній розмір пенсій щонайменше до 1380 гривень, тоді як зараз він становить 1103 гривні.

"Нинішні пенсіонери не можуть чекати: як тільки економічні показники нам дозволяють, треба піднімати розмір пенсії", - сказав Янукович під час виступу на засіданні Комітету з економічних реформ.

При цьому, на думку глави держави, треба забезпечити реальну залежність рівня пенсії від заробітку і страхового стажу пенсіонера.

"Хто більше працював, той має отримати більше", - пояснив він.

"Реалістичним я бачу завдання росту на кінець року середнього розміру пенсій щонайменше до 1380 гривень. Інакше немає сенсу вести розмови про збалансування Пенсійного фонду та перехід на нову систему", - наголосив Янукович.

Реформування систем пенсійного страхування та соціальної підтримки він назвав одним із пріоритетних завдань.

"Добре, що законопроект по пенсійній реформі проходить громадське обговорення... У такій справі не обходиться без політичних спекуляцій, тому треба йти до людей і пояснювати їм, переконувати. Іншого способу досягти успіху немає", - вважає президент.

Він додав, що при реформуванні системи соціального захисту ключова вимога – це адресність допомоги. Її мають отримати ті, хто найбільше цього потребує.

З жовтня 2010 року, за даними Мінпраці, розмір середньої пенсії в Україні становить 1103 гривні.

Президент і уряд намагаються впровадити в Україні скандальну пенсійну реформу, за якою пенсійний вік жінок збираються підвищити з 55 до 60 років. Збільшується мінімальний стаж, з 20 до 30 років для жінок, з 25 до 35 років - для чоловіків. Працюючих пенсіонерів позбавлять надбавки за понаднормовий стаж і доплат, а максимальна пенсія становитиме 12 мінімальних пенсій.

Читайте також:

Голова Пенсійного фонду розповів, як нараховуватимуть пенсії у 2011

Пенсії депутатів, банкірів та чиновників досягають 130 тисяч

Азаров поклявся не підвищувати пенсійний вік, якщо народ не захоче

Уряд випробує пенсійну реформу на мешканцях Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: