Янукович продовжив повноваження Стельмаха на необмежений термін

Глава Нацбанку згідно з новим законом про НБУ отримав необмежений термін повноважень. Він обійматиме посаду доти, поки президент не зажадає його змінити.

Глава НБУ Володимир Стельмах після змін до закону про Нацбанк може обіймати посаду необмежений термін, поки президент не подасть представлення про його заміну. Про це 23 липня заявила заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.

"Зараз він (Стельмах) має право на продовження своєї діяльності. Якщо буде внесена нова кандидатура, в цьому випадку стоятиме питання про заміну. Законодавча норма припускає, що на момент ухвалення закону та людина, яка є його (Нацбанку) главою, якщо не внесено пропозицію про його її, може працювати до тих пір, поки не буде внесено пропозицію про його заміну", - пояснила вона.

Акімова також відзначила, що згідно із законом Стельмах не позбавлений права обіймати посаду голови НБУ більше 5 років.

Як відомо, п’ятирічний період повноважень Володимира Стельмаха на посаді голови НБУ закінчився 16 грудня 2009 року. Проте Стельмах досі не писав заяву про відставку, а згідно із законом передати повноваження він може лише призначеному Верховною радою за поданням президента голові, та і те лише після того, як буде проголосована відставка нинішнього керівника НБУ.

Президент Віктор Янукович 15 липня підписав зміни до законодавства про діяльність Нацбанку, згідно з якими термін повноважень глави НБУ Володимира Стельмаха збільшено з 5 до 7 років.

Читайте також:

Глава Нацбанку призначив собі донецького заступника

Янукович зобов’яже Стельмаха стримувати інфляцію

НБУ готовий зміцнити гривню вже влітку

ВідеоГлава Нацбанку отримав необмежений термін повноважень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: