Янукович проти закриття шахт

В.о. прем'єр-міністра України Віктор Янукович виступає проти огульного закриття шахт і пропонує купувати вугілля в Австралії.

В.о прем'єр-міністра України Віктор Янукович вважає, що в Україні неприпустимо огульно закривати шахти. Аргументацію його думок можна дізнатися з відео.

Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, кажучи про останні три вибухи на донецькій шахті ім. Засядька.

Віктор Янукович
УНІАН
Віктор Янукович виступає проти закриття шахт
Янукович повідомив, що розмовляв з президентом про аварії на цій шахті. “Це була досить емоційна розмова, були жорсткі вимоги з боку президента… Я згоден з такою позицією, і ми займали таку позицію”, - сказав в.о. прем`єра.

Він заявив, що на сьогоднішній день дуже назріла необхідність реформування вугільної галузі, що уряд і має намір зробити найближчим часом.

При цьому Янукович зазначив, що "вугільна галузь в економіці України виконує найважливішу роль, і огульно йти шляхом закриття шахт, ділянок – не можна. Цим буде завдано нищівного удару по економіці. Ми, навпаки, маємо збільшувати видобуток вугілля, але підходити дуже зважено до цих питань".

Він зазначив, що сьогодні, враховуючи всі наявні можливості гірничого господарства України, треба розвивати науку. "Нам потрібне зовсім інше ставлення в питаннях охорони праці – треба змінювати параметри, зокрема й державного фінансування, і науки, і охорону праці", - наголосив Янукович.

Гірник
УНІАН
Незаважаючи на високу небезпеку українських шахт, їхня робота є необхідною для економіки
Він нагадав, що сьогодні Україна видобуває близько 80 млн. тонн вугілля, а необхідно 100 млн. тонн.

На думку Януковича, в майбутньому, враховуючи світові тенденції, потреба у вугіллі зростатиме, і Україні не бажано бути залежною від експортерів - Росії та Польщі, оскільки до цього не готові транспортні системи.

Також в.о. прем'єра заявив, що Україна вивчає доцільність імпорту вугілля з Австралії.

"Вугілля, швидше за все, доведеться поставляти з Австралії, тому що вона має там більш-менш прийнятну ціну", - сказав Янукович.

Як повідомлялося, Національна акціонерна компанія "Енергетична компанія України" має намір в 2008 році імпортувати для генеруючих компаній 3,5 млн. тонн енергетичного вугілля.

В 2007 році компанія імпортувала 120 тис. тонн вугілля.

ВідеоЯнукович проти закриття шахт (ексклюзивне відео)

ВідеоЯнукович проти закриття шахт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: