Янукович проведе громадські слухання щодо Податкового кодексу

Президент відзначив, що низка громадських і підприємницьких організацій, які брали участь в підготовці проекту кодексу, не знайшли в ньому своїх пропозицій.

Президент Віктор Янукович вважає, що перед розглядом Верховною радою проекту Податкового кодексу в другому читанні необхідно його доопрацювати, а також провести щодо нього громадські слухання.

"Тільки після того, як кодекс пройде громадські слухання, після того, як ми отримаємо всі пропозиції від громадських організацій і підприємницьких", - відповів Янукович на запитання про терміни розгляду Радою цього проекту в другому читанні.

При цьому президент відзначив, що низка громадських і підприємницьких організацій, які брали участь в підготовці проекту кодексу, не знайшли в ньому своїх пропозицій.

"Потрібно пройти ретельну експертизу. Після того, як ми її отримаємо, кодекс буде прийнятий", - запевнив він.

На розширеному засіданні регіонального комітету з економічних реформ у Запоріжжі президент додав, що громадські слухання щодо проекту кодексу пройдуть на поточному тижні (23-27 червня) у Києві за участю представників бізнесу, де будуть враховані їх побажання.

При цьому він додав, що, швидше за все, кодекс буде прийнятий до кінця поточної сесії Ради.

"Зараз ми постараємося його прийняти у такому вигляді, яким він буде підготовлений з урахуванням громадських слухань, які пройдуть на цьому тижні в Києві... і швидше за все до кінця цієї сесії Податковий кодекс буде прийнятий", - сказав Янукович.

Янукович вважає, що проект Податкового кодексу необхідно доопрацювати так, щоб його підтримала більшість у парламенті, а після його прийняття можна буде вносити необхідні зміни.

Як повідомлялося, раніше голова Ради Володимир Литвин висловився за серйозне доопрацювання проектів Податкового і Бюджетного кодексів до другого читання.

17 червня Рада прийняла в першому читанні проект Податкового кодексу, запропонований Кабміном.

Депутат Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко, голова парламентського комітету з питань податкової і митної політики Сергій Терьохін вважає, що проектом Податкового кодексу, який поданий до парламенту Кабінетом міністрів, податковий тиск з великих компаній перекладається на пересічних громадян.

Як повідомлялося, з новим кодексом, податківці матимуть право приходити в приватне житло підприємців і здійснювати там перевірки, а також зобов'яжуть усіх суб'єктів підприємницької діяльності придбати касовий апарат.

Читайте також:

Новий Податковий кодекс: вторгнення в квартири і допит свідків

Казну поповнять на мільярд за рахунок оподаткування депозитів

Новий Податковий кодекс допомагали створювати філологи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: