Янукович розповів, як буде воювати з корупцією

Президент відзначив, що особливу увагу буде приділятися реформі дерегуляції економіки та створенню концепції антикорупційного законодавства.

Президент Віктор Янукович заявив, що в листопаді до парламенту надійде пакет законопроектів, спрямованих на боротьбу з корупцією.

Антикорупційні плани президент Янукович оголосив на засіданні III Міжнародного інвестиційного саміту Donbass Investment Destination, який зараз проходить в Донецьку.

"Найближчим часом ми створимо концепцію антикорупційного законодавства, а вже в листопаді внесемо закони", - заявив Янукович.

Крім того, президент відзначив, що особливу увагу буде приділятися реформі дерегуляції економіки.

Будуть скасовані ліцензії на 35 видів діяльності, скорочено кількість контролюючих органів, скасовані стандартизація та метрологія.

"Побори, потрібно планувати, буде все менше і менше, і корупції буде все менше і менше", - вважає Янукович.

Виступаючи на саміті президент висловив невдоволення сировинною складовою вітчизняної економіки.

Як повідомлялося, раніше Янукович заявив, що в Україні з одного мільярда бюджетних коштів через корупційні механізми розкрадається 200 млн гривень.

Нагадаємо, згідно з соціологічними дослідженнями майже 70% українців хоча б раз у житті давали хабарі.

Більше половини українців вважають, що в нашій країні за гроші можна купити рішення суду (58,7%), депутатський мандат (56,7%) і звільнення від кримінальної відповідальності (55,4%). На думку 30,5%, за гроші можна купити в Україні життя чи свободу іншої людини.

Як відомо, в 2009 році середній розмір хабара чиновникові в Україні склав 108 тис грн. Зокрема, найбільший хабар, який отримав державний посадовець в 2009 році, складав 6 млн грн. А найбільша сума вимагання хабара - 24,4 млн грн.

Читайте також:

Янукович: з кожного мільярда в Україні крадуть 200 мільйонів

Росія запропонувала боротися з корупцією з космосу

Найбільший в Україні хабар склав 2,5 млн грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: