Янукович розраховує отримати гроші МВФ до кінця місяця

Президент Віктор Янукович зізнався, що мав "відверті розмови" з представниками місії МВФ, але зауважив, що цього разу до України приїжджала "не місія, а інспекція".

Президент Віктор Янукович очікує, що Міжнародний валютний фонд ухвалить рішення щодо надання кредиту Україні вже до кінця червня.

Розповідаючи про останній візит представників МВФ в Україну, глава держави зауважив, що цього разу була не місія, "я сказав би так, а інспекція".

"У нас були відверті розмови. Ми відстоюємо свої інтереси, фонд - свої. І знаходимо рішення посередині. Я вважаю, що таке рішення буде найближчим часом запропоновано. Набагато скоріше, ніж до кінця місяця", - сказав Янукович в ефірі українського ТБ у програмі "Подробиці тижня" в неділю ввечері.

"Ми повинні спрямовувати ці кошти на розвиток України. На реформи, на те, що буде відновлювати економіку України. І жорстко припинити практику використання залучених ресурсів на видатки державного бюджету", - наголосив президент.

Як відомо, уряд України веде переговори з МВФ про початок нової програми співпраці, що передбачає виділення кредиту в розмірі до 19 млрд доларів на 2,5 роки. Проте процес переговорів затягується. Минулого тижня Київ відвідала місія МВФ на чолі з Атанасіосом Арванітісом. Представники МВФ висловили занепокоєння з приводу швидкого зростання зовнішнього боргу України, і висловилися за вжиття негайних заходів щодо його скорочення.

Читайте також:

Україна розраховує отримати 19 млрд кредиту від МВФ до осені

Янукович обіцяє, що кредитом МВФ дірки в бюджеті не лататимуть

Опозиція закликала МВФ не давати Україні грошей

Україна та МВФ домовилися про кредит у 19 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: