Янукович сподівається на подальшу інтеграцію економік України й Росії

Український лідер зазначив, що мова йде про інтеграцію за низкою напрямків, зокрема, в авіабудуванні, суднобудуванні, паливно-енергетичному комплексі, галузі наукомістких технологій.

Президент Віктор Янукович сподівається на подальшу інтеграцію економік України й Росії.

Про це він сказав під час зустрічі із прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним.

"Я радий тому, що пропозиції, які готують робочі групи, спрямовані на інтеграцію економік наших країн", - сказав Президент.

Янукович зазначив, що мова йде про інтеграцію за низкою напрямків, зокрема, в авіабудуванні, суднобудуванні, паливно-енергетичному комплексі, галузі наукомістких технологій.

Він висловив надію, що візит Путіна буде сприяти й просуванню роботи з підготовки договору про співробітництво між Україною та Росією на строк до 2020 року.

Як повідомлялося, програма візиту голови російського уряду передбачає переговори з українським колегою Миколою Азаровим, президентом Віктором Януковичем та участь у сьомому засіданні Комітету з питань економічної співпраці Російсько-української міждержавної комісії.

Серед тем, які обговорять сторони, - питання торговельно-економічної співпраці, співпраці в галузі атомної енергетики і ядерних матеріалів, у паливно-енергетичному комплексі, та, можливо, питання про постачання російського газу.

Читайте також:

Путін подякував Януковичу за дружбу з Росією

Путін прибув в Україну

Янукович призначив Льовочкіна головним експертом з Росії

ВідеоЯнукович сподівається на подальшу інтеграцію економік України й Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: