Янукович сподівається торгувати з Росією, як до кризи

Український президент поставив часові рамки повернення докризових торговельних відносин із Росією - кінець наступного року.

Президент Віктор Янукович сподівається, що рівень товарообороту між Україною й Росією досягне докризового рівня до кінця 2011 року. Про це він сказав під час наради з питань прикордонного співробітництва із президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим.

"Я думаю, упевнений, що цього року ми впритул наблизимося до докризового рівня, можливо, досягнемо", - сказав Янукович.

Він також зазначив, що останні рішення керівництва двох країн позитивно вплинули на можливості участі представників бізнесу обох країн у проектах на території України й Росії.

У свою чергу, Мєдвєдєв також висловив задоволення розвитком двостороннього співробітництва останнім часом.

У той же час, вітчизняне Міністерство економіки прогнозує подвоєння товарообігу з Росією з 25,8 млрд доларів до 51,6 млрд доларів у 2010 році. Наприкінці липня прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявляв, що товарообіг між Україною й Росією вийшов на докризовий рівень. В 2009 році товарообіг між Росією й Україною становив 25,8 млрд доларів.

Нагадаємо, у п'ятницю, 17 вересня, Янукович і Мєдвєдєв взяли участь у автопробігу Санкт-Петербург - Москва - Київ. Глави двох держав урочисто проїхали з селища Хомутовка Брянської області і, здолавши близько 60 км, прибули в Глухів Сумської області. Там відбулася нарада з питань прикордонного україно-російського співробітництва, після чого глави двох держав відбули в РФ.

Читайте також:

Мєдвєдєв задоволений Януковичем в усіх відношеннях

Янукович і Мєдвєдєв відбули до Росії

Янукович і Мєдвєдєв взяли участь в автопробігу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: