Янукович тримає ціни

Прем`єр-міністр України заявляє про необхідність ужиття термінових заходів для недопущення зростання цін на продовольчому ринку.

Віктор Янукович
Архів
Віктор Янукович закликає терміново зупинити зростання цін.
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович заявляє про необхідність ужиття термінових заходів для недопущення зростання цін на продовольчому ринку.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Віктор Янукович заявив сьогодні на виїзному засіданні уряду в Полтаві.

"Потрібно провести відповідну роботу, щоб зняти напругу на продовольчому ринку за ціною, тому що ця ситуація не сприяє стабільності", - сказав Янукович.

Прем`єр-міністр доручив керівникам обласних державних адміністрацій провести необхідну організаційну роботу і відпрацювати заходи щодо всіх товарних груп. "Зробити це терміново, тому що, чим ближче вибори 30 вересня, тим більше це питання буде заполітизовано. Політикани на цьому грають і свідомо піднімають паніку, що немає ресурсів у товаровиробників, і роблять це для того, щоб підняти ціни", - пояснив він.

Віктор Янукович також доручив віце-прем`єр-міністрові Віктору Слауті та міністрові економіки Анатолію Кінаху проаналізувати ситуацію в регіонах і підвищити рівень відповідальності місцевих керівників. "Там, де є об`єктивні причини, давайте підключати держрезерв і робити товарні інтервенції. У нас є всі можливості і необхідні інструменти", - підкреслив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: