Янукович тягне Україну у Митний союз за формулою 3+1

"Я вважаю, що подальший розвиток стосунків з митним союзом буде спиратися на нову договірну базу про вільну торгівлю та можливу пакетну угоду про співпрацю за формулою 3+1".

Україна може приєднатися до Митного союзу за формулою "3+1", заявив сьогодні президент Віктор Янукович під час щорічного звернення до парламенту.

У промові Янукович наголосив, що Україна має намiр у поточному році вийти на пiдписання з ЄС угоди про асоцiацiю та створення зони вiльної торгiвлi.

"Сьогодні Україна веде активний переговорний процес щодо угоди про асоціацію. Підписання цієї угоди створить умови для повноцінної інтеграції України у європейський економічний, соціальний, культурний та правовий простори", - заявив Янукович.

За словами президента, цей курс ніяким чином не зашкодить стосункам з Росією. Янукович аргументував це тим, що вже у найближчому майбутньому буде підписана декларація про зміст українсько-російського стратегічного партнерства.

При цьому він наголосив, що відносини мають будуватися на основі поваги до національних інтересів.

"Саме на цій основі ми сьогодні розглядаємо питання співпраці з митним союзом. Я вважаю, що подальший розвиток стосунків з митним союзом буде спиратися на нову договірну базу про вільну торгівлю та можливу пакетну угоду про співпрацю за формулою 3+1", - заявив президент.

Нагадаємо, що ще у грудні 2010 року Янукович заявив, що влада ніколи не знайде 300 голосів у Верховній раді для ратифікації рішення про вступ держави до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану.

Як відомо, у Митний союз входить зараз Росія, Білорусь і Казахстан.

Читайте також:

МЗС: переговори про асоціацію з Євросоюзом дуже успішні

Вільна торгівля між Україною та ЄС налякала росіян

Путін: якщо Україна приєднається до зони вільної торгівлі, Росія вибудує кордон

ВідеоЯнукович тягне Україну у Митний союз за формулою 3+1

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: