Янукович: Україна готова пустити Росію до управління ГТС

Вікторя Янукович заявив про готовність обговорення доступу Росії до управління українськими газопроводами.

Україна готова розглядати пропозиції щодо співробітництва з Росією в газовій сфері, заявив в інтерв'ю французькій газеті "Фігаро" український президент Віктор Янукович.

"Найбільше нас цікавить можливість брати участь у видобутку газу на території Росії та доставки цього газу в Україну. Росія ж хотіла б отримати доступ до управління українськими газопроводами. Ми готові обговорювати ці питання з Москвою. Цілком ймовірно, що Росія і Україна домовляться про те, щоб разом модернізувати наші газопроводи", - зазначив Янукович.

"Наше завдання - за допомогою Україні відновити довіру між постачальником газу - Росією - і покупцем - Європою. Ми зробимо все можливе, щоб виконати це завдання", - додав президент України.

За словами Януковича, він розуміє, що Росія "буде намагатися посилити свій вплив в Україні, і це нормально".

У відповідь на зауваження журналіста "Фігаро", що в Москві можуть спробувати посилити контроль над газовою інфраструктурою, аеронавтикою, атомною енергетикою та іншими сферами української промисловості, президент України запевнив, що "абсолютно нормально і те, що Україні буде захищати свою незалежність у тих сферах , про які ви говорили".

"Ми хочемо, щоб розвиток наших відносин з Росією не ставив під загрозу наші національні інтереси, а також незалежність України", - пояснив президент.

Читайте також:

Янукович відбув до Франції з офіційним візитом

Росія пообіцяла дешевий газ в обмін на злиття з "Нафтогазом"

Європа знову закликала Януковича до чесності

ПАРЄ підтримала резолюцію щодо демократії в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: