Янукович: Україна та Росія за рік збільшили товарообіг у 3 рази

Очільник української держави зазначив, що "відносини з Росією цілком природні, вони завжди були стратегічні, вони залишаться і будуть залишатися".

Україна та РФ у 2010 р. збільшили товарообіг порівняно з 2009 р. у 3 рази - до 40 млрд доларів, заявив прездент України Віктор Янукович.

"Відносини з Росією цілком природні, вони завжди були стратегічні, вони залишаться і будуть залишатися. Тому що ми старі, давні партнери, які мають тісні зв'язки. І зацікавленість в цьому є з двох сторін. Тобто, ми відновили в цьому році товарообіг на рівні близько 40 млрд дол., який, до речі, у 2009 р. впав до 13", - сказав президент.

Янукович зазначив, що Україна багато чого зробила того, що "сприяє розвитку економік як України, так і Європейського Союзу".

"Я скажу так, що той баланс у стосунках в цьому трикутнику - Росія - Європейський Союз - Сполучені Штати Америки - є таким, я сказав би, також цілком природнім елементом зовнішньої політики нашої держави. Ми в цьому зацікавлені. Україна - це держава, яка відіграє стабілізуючу роль у стосунках на Європейському континенті. Ми це собі усвідомлюємо і ми добре розуміємо свою відповідальність", - додав Янукович.

Нагадаємо, в жовтні минулого року перший віце-прем'єр Андрій Клюєв на зустрічі з першим заступником голови уряду РФ Ігорем Шуваловим заявив, що Україна і Росія в 2010 році можуть збільшити товарообіг до 50 млрд доларів із 25,86 млрд доларів у 2009 році.

Читайте також:

Азаров похвалився австрійцям ростом ВВП

Уряд прогнозує дворазове збільшення товарообігу з Росією

Янукович сподівається торгувати з Росією, як до кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: