Янукович: Україна у 2011 році повинна віддати 80 мільярдів боргів

Голова держави відзначив, що через повернення боргів кредиторам 2011 рік "буде дуже важким".

Україна у 2011 році повинна віддати близько 80 млрд гривень боргів. Про це заявив сьогодні президент Віктор Янукович під час участі у розширенному засіданні Харківського регіонального комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент повідомив, що 2011 р. для суспільства "буде дуже важким", зазначивши, що важким тягарем, зокрема, є процес повернення державних боргів. "Ми повинні віддати цього року близько 80 мільярдів боргів", - зауважив президент.

Янукович розповів присутнім про продовження реформ в Україні. До кінця 2011 р. вони здійснюватимуться в Україні у 21 напрямку життєдіяльності держави. "Тільки комплексний підхід у будь-якій справі дає серйозний результат", - упевнений Янукович.

"Минулі п'ять років фактично була втрачена вертикаль влади. Але вони пройшли. Зараз прийшов новий час - час змін. Він важкий. Тож треба набратися терпіння, щоб ті механізми, які ми закладаємо, запрацювали", - сказав президент.

У цьому контексті глава держави відзначив, що приїхав до Харкова саме для обговорення організації процесу реформування, "що ми будемо робити, як Харківщина буде розвиватися".

Янукович підкреслив, що жоден регіон країни не буде стояти осторонь. "Очікую, щоб Харків задавав тон країні у цьому", - резюмував президент.

Читайте також:

Янукович планує збільшувати ВВП на 100 мільярдів щорічно

Україна пустить чверть доходів на виплату боргів

Держборг України за 2010 рік склав 54 млрд доларів

ВідеоЯнукович: Україна у 2011 році повинна віддати всі борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: