Янукович: Україна за рік наторгувала з Росією на 42 мільярди доларів

Як відзначив Янукович у бесіді з Путіним, у І кварталі 2011 року товарообіг між країнами збільшився майже на 55%  порівняно з відповідним періодом минулого року.

Торік товарообіг між Україною та Росією склав майже 42 мільярди доларів. Про це повідомив президент Віктор Янукович під час зустрічі з прем’єром Росії Володимиром Путіним.

Як відзначив Янукович, це майже на 2 мільярди більше показника докризового 2008 року.

У І кварталі 2011 року товарообіг між країнами збільшився майже на 55%  порівняно з відповідним періодом минулого року (цей показник склав 7,2 мільярда доларів).

Янукович також торкнувся теми проведення засідання економічного комітету Українсько-Російської міждержавної комісії, яке заплановане на поточний квартал.

Російський прем’єр, у свою чергу, передав президентові України найкращі побажання від його російського колеги Дмитра Медведєва.

Путін відзначив збільшення обсягів надходження прямих російських інвестицій в економіку України. Торік цей показник склав 1,1 мільярда доларів.

"Тенденція до зростання - і це дуже позитивний фактор, який говорить про те, що ми продовжуємо працювати у сфері кооперації", - підкреслив Путін.

Зазначимо, на зустрічі з Януковичем Путін запропонував Україні підключитися до будівництва космодрому "Східний" на Далекому Сході.

Читайте також:

Путін: РФ введе захисні заходи у разі входження України до зони вільної торгівлі

Торгівля в Україні показала рекордне падіння

Вільна торгівля між Україною та ЄС налякала росіян

Молдова поскаржилася на Україну в СОТ

ВідеоЯнукович: Україна за рік наторгувала з Росією на 42 мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: