Янукович умовив МВФ виділити гроші Азарову

Президент зазначив, що робота місії фонду, яка прибула в Україну, повинна завершитися чіткими домовленостями з урядом щодо подальшої співпраці.

Робота місії Міжнародного валютного фонду в Україні має завершитися чіткими домовленостями з урядом. Як повідомив президент Віктор Янукович, про це він домовився з директором-розпорядником МВФ Домініком Стросс-Каном.

"Робота місії фонду, яка прибула в Україну, повинна завершитися чіткими домовленостями з урядом щодо нашої подальшої співпраці", - зазначив Янукович.

"Я сподіваюся, Микола Янович, що уряд відпрацює ці питання, і ми знайдемо всі рішення", - сказав він, звертаючись до прем'єра Миколи Азарова.

Як відомо, уряд України веде переговори з МВФ про початок нової програми співпраці, що передбачає виділення кредиту в розмірі до 19 млрд доларів на 2,5 роки. Проте процес переговорів затягується.

Представники МВФ занепокоєні з приводу швидкого зростання зовнішнього боргу України, і висловилися за вжиття негайних заходів щодо його скорочення.

21 червня, експерти місії Міжнародного валютного фонду прибули в Київ. Основною темою переговорів буде планування дефіциту держбюджету України.

Читайте також:

АП: для Україні важливий сам факт продовження співпраці з МВФ

Наступного тижня МВФ відновить переговори з Україною про кредит

Опозиція закликала МВФ не давати Україні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: