Янукович відмінив три антикорупційні закони

Новий закон, підписаний президентом визнає такими, що втратили силу три попередні антикорупційні закони.

Президент України Віктор Янукович підписав закон, яким визнані недійсними три закони відносно запобігання і протидії корупції.

Документом визнаються втратившими силу закони "Про основи запобігання і протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень" і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно відповідальності за корупційні правопорушення".

Як повідомлялося, 21 грудня 2010 року народні депутати включили до порядку денного сесії Верховної ради президентський законопроект про заходи по запобіганню і протидії корупції в Україні, відмінивши три раніше прийнятих закону про протидію корупції.

Перший віце-спікера парламенту Адам Мартинюк заявив, що в цілому президентський законопроект буде ухвалений в січні 2011 року.

Нагадаємо, у грудні 2009 року парламент переніс набуття чинності трьох антикорупційних законів: "Про принципи запобігання й протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення", яке мало відбутися 1 січня 2010 року, на 1 квітня 2010.

Після цього в березні Верховна рада перенесла набуття чинності цих законів уже на 1 січня 2011 року.

Втім, президент Віктор Янукович днями запропонував парламенту власну антикорупційну ініціативу замість раніше ухваленого пакету законів.

Читайте також:

Українські підприємства нестимуть відповідальність за корупцію

Пшонка: вкрав гроші - поверни їх державі

Депутати відклали боротьбу з корупцією на наступний рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: