Янукович відповість за ПДВ

Ющенко закликає Януковича розібратися з адмініструванням ПДВ до 11 червня.

Президент Віктор Ющенко закликає прем'єр-міністра Віктора Януковича особисто розглянути врегулювання проблеми з відшкодуванням податку на додану вартість і проінформувати про результати до 11 червня. Про це йдеться в листі, що його президент адресував прем'єрові, повідомляє агенція "Українські новини" з посиланням на прес-службу Президента.

Відповідно до повідомлення, у грудні 2006 року Рада національної безпеки й оборони визначила низку завдань Кабінету Міністрів щодо вирішення проблем адміністрування ПДВ і його відшкодування з бюджету. 

Віктор Ющенко й Віктор Янукович
Сайт президента України
Уряд Януковича мало реагує на ініціативи президента щодо змін в адмініструванні ПДВ

На кількаразові звернення Президента до прем'єр-міністра у зв'язку з невиконанням цих завдань уряд пропонував прийняти Податковий кодекс.

Однак у проекті кодексу враховано тільки одне з таких завдань - впровадження електронної системи адміністрування ПДВ.

Не враховані такі важливі завдання, як впровадження спрощеного порядку відшкодування ПДВ для великих експортерів, які є сумлінними платниками податків, посилення кримінальної відповідальності за фіктивне підприємництво, установлення відповідальності посадових осіб, винних у простроченні відшкодування ПДВ та ін.

У березні Президент Віктор Ющенко закликає Кабінет Міністрів вжити необхідних заходів для врегулювання ситуації в сфері бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Наприкінці грудня 2006 року Верховна Рада створила комісію для вивчення можливих порушень у сфері відшкодування податку на додану вартість. 

Раніше iPlus писав про занепокоєність президента через значні регіональні диспропорції у відшкодуванні ПДВ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: