Янукович визнав ПДВ найбільш корумпованим податком

На сьогоднішній день в автоматичному режимі повернуто близько 70% податку на додану вартість.

Президент Віктор Янукович заявив, що ПДВ - це найбільш корумпований податок в Україні, і завдання держави - позбавити його від корупції.

"Для цього, якщо залишиться трошки сум, які будуть під сумнівом платників податків, - ми їх будемо тримати, як то кажуть, "на оптичному прицілі", а всі інші сумлінні платники податків - ми будемо їм платити в автоматичному режимі і вибірково перевіряти, стежити, щоб вони не зловживали нашою довірою", - сказав глава держави.

При цьому Янукович розповів, що в автоматичному режимі на сьогодні повернуто вже близько 70% податку на додану вартість.

"Податок на додану вартість поступово у нас впорядковується. І сьогодні вже близько 70% автоматично повернуто ПДВ. Це дуже добре", - зазначив Янукович.

Як повідомлялося, Державна податкова служба Україні з 1 березня 2011 року перейшла на автоматичне відшкодування ПДВ.

Щоб отримати відшкодування ПДВ, платник податків не може перебувати в судових процедурах банкрутства, відомості про нього в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізосіб підприємців мають бути достовірними і повними. У розрахунку беруть участь тільки показники, задекларовані платником самостійно у його податкової звітності та наявні в базах даних ДПС України.

За словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, у 2011 році загальна сума повернення ПДВ може скласти не менше 60 мільярдів гривень.

Нагадаємо, нещодавно у Кабміні визнали, що Податкова дещо "хитрує" з поверненням ПДВ підприємцям. За словами міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, проблема з відшкодуванням ПДВ виникла через нечіткі норми і процедури, закладені у Податковому кодексі.

Читайте також:

Кабмін визнав, що Податкова "хитрує" з поверненням ПДВ

Кабмін планує повернути ПДВ на суму 60 мільярдів гривень

Податкова вважає питання відшкодування ПДВ "політичним"

Податківці перейшли на автоматичне відшкодування ПДВ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: