Янукович закликав будувати через Україну нові газогони

Янукович заявив, що україна зацікавлена у розбудові транспортних коридорів та пошуку нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії до Європи.

Київ готовий брати у розбудові нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії до Європи, адже саме через Україну пролягають найбільш короткі та надійні транзитні маршрути. Про це заявив президент Віктор Янукович на саміті Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії у Стамбулі.

"Ми відкриті для політичного діалогу, готові надавати посередницькі послуги, якщо до цього буде виявлено інтерес і виникне відповідна потреба. Ми хотіли б брати активну участь у здійсненні масштабних проектів, що обговорюються і в рамках вашого форуму - розбудові транспортних коридорів, пошуку нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії до Європи. Адже саме через Україну пролягають найбільш короткі та надійні транзитні маршрути. Ми готові також зробити свій внесок у вирішення питань продовольчої безпеки у регіоні", - цитує президента прес-служба глави держави.

За його словами, Україна зацікавлена у значному посиленні торговельно-економічних взаємовідносин із державами Азії. "У цьому контексті хочу привернути вашу увагу і до потенціалу спільних економічних проектів у рамках Чорноморського регіону. Нарешті, ми хотіли б долучитися до процесів розвитку і зміцнення в рамках Наради співпраці у галузі культури, міжнаціональної та міжконфесійної взаємодії", - підкреслив Янукович.

У своєму виступі президент також зауважив, що минулого тижня вніс на розгляд Верховної ради законопроект про засади внутрішньої і зовнішньої політики, який закріплює активну й конструктивну участь України у всеосяжному політичному діалозі для підвищення взаємної довіри держав, подолання традиційних і нових загроз безпеці. Янукович зауважив, що для цього створено усі передумови, головна з яких - внутрішньополітична стабільність.

"Започаткована новою політичною командою програма системних реформ спрямована на подолання бідності і економічне зростання. Вона дозволить Україні активніше робити свій внесок у світові зусилля у боротьбі зі спільними викликами", - наголосив він.

Читайте також:

Янукович: Україна готова допомогти вирішити питання безпеки в Азії

Під час візиту Януковича в Стамбулі стався теракт

Янукович зустрінется з Путіним у Стамбулі

ВідеоЯнукович закликав будувати через Україну нові газогони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: