Янукович запевнив депутатів, що приватизація ГТС - це провокація

Президент підкреслив, що рішення про консорціум буде прийматися виключно за участю Ради.

Янукович розповів про бажання створити газотранспортний консорціум

Янукович розповів про бажання створити газотранспортний консорціум / © Фото EPA/UPG

Президент Віктор Янукович під час зустрічі з головами парламентських фракцій заявив, що Україна в процесі переговорів з газових питань ніколи не висловлювалася за приватизацію вітчизняної газотранспортної системи.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

"Взагалі, слово "приватизація" ніколи не використовувалось ні на яких переговорах. Ні з ким. Ми не вживали слово "приватизація". Це все чутки чи домисли, можливо, навіть, провокація. Але ми не живемо за рахунок чуток", - сказав Янукович у середу, 19 червня.

Також президент повідомив про те, що зараз ведеться робота з підготовки до модернізації української ГТС, спрямована на підтримання її технічної надійності, а також збереження певних обсягів прокачування газу.

На переконання президента, цього можна досягти за рахунок об'єднання зусиль споживачів, транзитерів та постачальників газу. "Сьогодні є велике бажання зробити консорціум "Україна-Європа-Росія", - заявив глава держави.

При цьому Янукович підкреслив, що рішення про створення тристороннього газотранспортного консорціуму не буде прийматися без участі Верховної Ради.

Нагадаємо, 19 червня Віктор Янукович запросив до себе на закриту зустріч лідерів парламентських фракцій.

На зустрічі присутні голова Верховної Ради Володимир Рибак, представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, міністр Кабінету міністрів Олена Лукаш, голова адміністрації президента Сергій Льовочкін, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, лідер фракції КПУ Петро Симоненко і лідер фракції "Батьківщина "Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося раніше, лідери фракцій УДАР Віталій Кличко і "Свобода" Олег Тягнибок відмовилися прийти на зустріч до президента.


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie