Янукович запросив в Україну казахський бізнес

Президент заявив, що українська і казахська сторони, і особисто президенти, ставлять перед собою завдання "знайти розумне об'єднання зусиль держави і бізнесу".

Президент Віктор Янукович позитивно оцінює перспективи "розумного поєднання" зусиль держави та бізнесу в українсько-казахських відносинах. Про це він заявив під час зустрічі з представниками ділових кіл України та Казахстану, в якій також взяв участь президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

"Від вашої ініціативи буде значною мірою залежати воля президентів. Ми з Нурсултаном Абішевичем таку волю маємо і очікуємо від вас, звичайно, ініціатив", - заявив Янукович, звертаючись до присутніх на форумі бізнесменів.

Він також підкреслив, що українська і казахська сторони, і особисто президенти, ставлять перед собою завдання "знайти розумне об'єднання зусиль держави і бізнесу".

"Упевнений, що нам буде значно легше спільними зусиллями, шляхом створення різнопрофільних підприємств, здійснення взаємних інвестицій, вдасться досягти ефективних результатів", - підкреслив Янукович.

Він також висловив упевненість, що подальший розвиток українсько-казахських відносин збільшить інвестиційні можливості двох країн, посилить конкурентоспроможність економік і надасть новий імпульс їх подальшому розвитку.

"Очевидно, одну з головних ролей у розвитку двостороннього економічного співробітництва має зіграти саме великий бізнес. І ми не випадково сьогодні, як кажуть, запросили важковаговиків", - сказав президент.

Як повідомлялося, у вівторок 14 вересня до Києва з дводенним візитом прибув президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Читайте також:

В Україну прибуває президент Казахстану

Янукович хоче добувати в Казахстані нафту і газ

Янукович хоче в космос разом з казахами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: