Янукович зажадав якнайшвидше продати сотні держпідприємств

На думку президента, приватизація не лише дозволить отримати додатковий ресурс для проведення реформ, але й принесе щорічно до державного бюджету десятки додаткових мільярдів гривень.

Президент Віктор Янукович вимагає невідкладно затвердити нову державну програму приватизації, в якій передбачити пришвидшення цього процесу. Про це він заявив під час засідання керуючої ради Комітету з економічних реформ.

За даними Януковича, на сьогодні у державній власності перебувають сотні збиткових підприємств. "Я вимагаю визначити цей напрямок діяльності уряду пріоритетним. Нам необхідно позбутися цього баласту, Миколо Яновичу", - підкреслив Янукович, звертаючись до прем’єр-міністра Миколи Азарова.

За його словами, приватизація не лише дозволить отримати додатковий ресурс для проведення реформ, але й принесе щорічно до державного бюджету десятки додаткових мільярдів гривень.

"Це інструмент підвищення ефективності роботи підприємств, зростання продуктивності праці і довготермінової ресурсної бази у вигляді додаткових податків", - зазначив він.

При цьому він закликав високопосадовців "не розслаблятися", незважаючи на те, що формально план приватизації цього року виконано у зв’язку із продажем "Укртелекому".

"Я вважаю темпи реформ у сфері приватизації та управління державною власністю незадовільними. Застаріла законодавча база приватизації уже давно не відповідає потребам сьогодення. Тому я наполягаю на необхідності невідкладного затвердження нової державної програми приватизації та внесення відповідних змін до законодавства", - наголосив президент.

Читайте також:

Янукович вже заговорив про продаж "Нафтогазу"

"Луганськтепловоз" знову став російським

"Укртелеком" перейшов у власність невідомої кіпрської компанії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: