Янукович зобов'язав митників збільшити збори на 7 мільярдів

Дата публікації
Перегляди
3933
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович зобов'язав митників збільшити збори на 7 мільярдів

Янукович хоче отримати від митниці на 7 мільярдів більше / Фото: President.gov.ua

Президент хоче збільшити збори на митниці за рахунок боротьби з корупцією.

Президент Віктор Янукович дав старт кампанії з наведення порядку в митній політиці, а річний план Держмитниці зі збирання податків відтепер збільшено на 7 мільярдів гривень.

Про це ZN.UA повідомив високопоставлений співробітник митниці.

Як пише видання, основною проблемою імпортно-експортної політики в Україні була фактична тінізація цілих сегментів імпорту так званими модними фірмами.

Привілейовані брокерські контори, що працювали в тісному контакті з Держмитницею, СБУ та кримінальними угрупованнями, накрутили ціни на "розмитнення" до позахмарних висот.

Обов'язкові послуги посередника при поставці товарів широкого вжитку і господарських товарів становили до 60% від суми оформлення вантажу.

За словами високопоставленого працівника митниці, нині ситуація змінюється радикально: "Скомандувано аж згори - закрити всі "офіси" "модних фірм".

"Якщо місяць тому за контейнер китайського ширвжитку довелося б заплатити 25 тисяч доларів офіційних платежів до бюджету, а 30 тисяч доларів - перерахувати на рахунки призначеного тобі посередника, то тепер завдання конкретне - платежі мають іти тільки в бюджет. І жодних прокладок та посередників", - розповів співрозмовник.

"Отже, починаючи з березня, офіційні платежі з контейнера ширвжитку становитимуть 55 тисяч доларів. І ця ставка зростатиме. Можна очікувати, що вже в червні митниця доведе збори з контейнера у бюджет до 80 тисяч доларів", - припустив він.

Крім того, за словами працівника митниці, "припинено тотальний "шмон" та здирництво з боку СБУ".

Співрозмовник також наголосив, що збільшення плану зі зборів до бюджету на 7 мільярдів для митниці, за умови дотримання нових правил гри, жодної проблеми не становитиме.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
3933
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація