Янукович зрадів, що в Україні зросли зарплати

Президент позитивно оцінив тенденції в економіці України, звернувши особливу увагу на зарплати, які зросли вже більше, ніж на 7%.

Протягом останніх кількох місяців Україна подолала відставання в економіці, про що свідчить, зокрема, зростання зарплат. Про це заявив президент Віктор Янукович на 10-му позачерговому З'їзді суддів.

Глава держави зазначив, що сьогодні зростає ВВП, який становить більше 6%, а зростання промислового виробництва - більше 12%.

"І дуже важливо, що почалось зростання заробітної плати на рівні 7,2%. Покращується ситуація у пенсійній системі, скорочується дефіцит бюджету", - наголосив Янукович.

Нагадаємо, у липні поточного року було зафіксоване зростання зарплат українців відносно попереднього місяця та зниження у річному вимірі. Так, липнева середня зарплата зросла на 451 гривню порівняно з червнем і склала 2367 гривень, що нижче на 6 гривень, ніж рік тому. Найбільша середня зарплата була зафіксована в Києві - 3580 гривень на місяць.

Утім, деякі чиновники не погоджуються з офіційними показниками. Зокрема, на думку мера Києва Леоніда Черновецького, середня зарплата в столиці зараз перевищує 8 тисяч гривень на місяць.

Читайте також:

За рік середня зарплата українців знизилася на 6 гривень

Черновецький: середня зарплата киянина перевищує 8 тисяч гривень

Кожен дев'ятий українець є безробітним

ВідеоЯнукович зрадів, що в Україні зросли зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: