Януковича закликали дозволити продаж обленерго

ФДМ прогнозує, що коли указ про заборону буде скасований, це "буде сигналом, і дуже швидко можна буде вийти на приватизацію".

Фонд державного майна України (ФДМУ) закликав президента України Віктора Януковича скасувати указ Віктора Ющенка про заборону продажу акцій 4 об'єктів теплогенерації і обленерго.

Про це під час прес-конференції заявив глава ФДМУ Олександр Рябченко.

"Ми сподіваємося, що найближчим часом буде прийняте рішення для приватизації об'єктів теплогенерації і обленерго. Перше рішення, яке необхідне, це скасування указу Ющенка № 200, яким була заборонена приватизація чотирьох компаній теплогенерації", - сказав він.

Рябченко прогнозує, що коли цей указ буде скасований, це "буде сигналом, і дуже швидко можна буде вийти на приватизацію, адже всі погоджуються сьогодні, що об'єкти теплогенерації і обленерго потрібно виставляти на продаж".

Також ФДМУ виступає за продаж акцій Міжнародних авіаліній України і державної частки "Аеросвіту". "Держава прийме вірне рішення, якщо виставить на продаж свій пакет акцій "МАУ"... Тим більше що в авіації є тенденція на здешевлення", - сказав Рябченко.

За словами Рябченка, якщо зараз акції МАУ виставити на продаж, то це "буде дорожче, ніж через півтора роки". Що стосується продажу акцій "Аеросвіту", то, відзначив глава ФДМУ, державний пакет тут невеликий, і ФДМУ хотів би продати цей пакет і вийти з "Аеросвіту".

Читайте також:

Українську енергетику можуть приватизувати вже в 2010 році

Уряд планує продати дві енергогенеруючі компанії до кінця року

Уряд пообіцяв розблокувати "велику приватизацію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: