Януковичу-молодшому не вдалося відсудити у Нацбанку 1,6 млрд грн

Януковичу-молодшому не вдалося відсудити у Нацбанку 1,6 млрд грн

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Януковичу-молодшому не вдалося відсудити у Нацбанку 1,6 млрд грн

МАКО

У тривалій судовій тяганині через ліквідований банк Януковича "ВБР" було винесено остаточне рішення.

Верховний суд України підтвердив висновки судів попередніх інстанцій стосовно безпідставності позовних вимог Олександра Януковича як акціонера ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" до Національного банку про відшкодування збитків у розмірі 1,6 млрд грн.

Про це повідомили у п'ятницю, 3 серпня, у прес-службі Нацбаку.

"Постанова Верховного суду від 20 червня 2018 року залишила касаційну скаргу Януковича Олександра Вікторовича без задоволення, а постанову Апеляційного суду м. Києва від 6 березня 2018 року та рішення Печерського районного суду м. Києва від 14 листопада 2017 року у справі №757/46587/17-ц  - без змін", - йдеться у повідомленні .

Нагадаємо, Олександр Янукович у серпні 2017 року звернувся з позовом до Національного банку України з вимогами про відшкодування збитків, у зв’язку з виведенням з ринку ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку", акціонером якого він є. За результатами розгляду судової справи, суд дійшов до висновку про відсутність підстав для задоволення позову.

У січні 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність ухвалення Нацбанком постанови "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський банк розвитку" до категорії неплатоспроможних" від 27 листопада 2014 року № 743.

Нацбанк ухвалив таке рішення у зв’язку із застосуванням Радою Євросоюзу санкцій до Олександра Януковича та з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку,

Пізніше, 21 грудня 2015 року, Нацбанк ліквідував банк.  

Наступна публікація