Японія б'є фінансові рекорди

Дефіцит бюджету Японії виросте майже в три рази.

Уряд Японії схвалив найбільший в історії річний бюджет. Таким чином він сподівається підтримати економіку. Про це заявив прем'єр-міністр Японії Таро Ассо.

Бюджет на наступний фінансовий рік, що починається в квітні, а також витрати на поточний рік, забезпечать фінансування пакетів стимулів Ассо загальною вартістю 12 трильйонів єн, що перевищує 2% японського ВВП.

Міністри заявили, що сума коштів, направлених на стимулювання економіки так само велика, як і суми, виділені на ці цілі в інших розвинених країнах, або навіть більше. Проте це також означає, що дефіцит бюджету Японії виросте майже в три рази. Таким чином, мета уряду - досягти бюджетного балансу до березня 2012 року - стає ще більш примарною.

Глобальна криза вже довела багато розвинених країн до рецесії, примусивши регуляторів витрачати трильйони доларів на заходи підтримки і фінансування пакетів стимулів, передає Reuters.

"Японія не може уникнути бурі світової рецесії, але вона може спробувати знайти вихід з неї, - сказав Асо. - Світова економіка переживає рецесію, яка трапляється раз в сто років. Нам необхідні екстраординарні заходи, щоб вирішити екстраординарну ситуацію".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: