Японія може підвищити податки заради відродження країни

Влада Японії розглядає можливість підвищення податків для відродження країни.

Японія не виключає жодного можливого джерела засобів для відновлення після землетрусу і цунамі, включаючи підвищення податків або відмову від планованого скорочення корпоративних податків, заявив сьогодні прем'єр-міністр Наото Кан.

Як показало опитування громадської думки, опубліковане в неділю, більше двох третин опитаних підтримають введення додаткових податків для фінансування відновлення. Кан сказав парламенту, що поки не думає про підвищення податків, але дав зрозуміти, що це один з варіантів, які обговорюватиме уряд.

"Ми повинні розглядати різні можливості", - відповів Кан на питання про вірогідне підвищення податків.

Також, чиновники натякнули, що можуть відмовитися від плану скорочення корпоративного податку на п'ять процентних пунктів з нинішніх 40%, оскільки після катастрофи переглянули політичні пріоритети.

Скорочення ставки корпоративного податку, яке може привести до зниження надходжень до бюджету на 5,3 мільярда дол., розглядалося як міра, спрямована на підвищення конкурентоспроможності японських компаній, а також як важливий жест на підтримку бізнесу з боку Демократичної партії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прямий збиток від землетрусу 11 березня в Японії оцінюється в суму від 16 до 25 трильйонів ієн (від 200 до 312 мільярдів доларів).

Читайте також:

Збитки від землетрусу в Японії вже сягнули 300 мільярдів доларів

Над економікою Японії нависла загроза рецесії

Японський землетрус втричі скоротить обсяги світового виробництва автомобілів

Уоррен Баффет: Катастрофа у Японії не зруйнує її економіку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: