Японський землетрус втричі скоротить обсяги світового виробництва автомобілів

Через землетрус у Японії у світі вироблятимуть втричі менше автомобілів.

Нестача комплектуючих для автомобілів, спровокована землетрусом у Японії, може призвести до скорочення обсягів світового виробництва автомобілів приблизно на 30%, повідомили у дослідницькій компанії IHS Automotive.

Якщо потерпілі в результаті землетрусу заводи, що випускають комплектуючі для автомобілів, не зможуть відновити виробництво протягом шести тижнів, випуск автомобілів у світі може знизитися на 100 тис. машин на добу, заявив віце-президент IHS Майкл Робіна. На цей момент автомобільна галузь щодня випускає від 280 тис. до 300 тис. автомобілів.

Поки глави автоконцернів утримуються від прогнозів щодо можливого падіння об'ємів випуску автомобілів, топ-менеджери компаній намагаються знайти альтернативні джерела поставок комплектуючих. Якщо ніяких рішень не буде знайдено, більшість світових автовиробників зіштовхнеться з їх нестачею вже в середині квітня.

Одним з найбільш вразливих у цій ситуації компаній Робіна назвав Honda Motor Co., яка в четвер оголосила про продовження періоду призупинення діяльності на двох майданчиках зборки автомобілів до 3 квітня. У компанії 110 постачальників розташовувалися в зоні, що постраждала від землетрусу.

Toyota Motor Corp.була змушена зупинити зборку авто на всіх своїх підприємствах в Японії принаймні до 26 березня. General Motors Co. вже призупинила роботу двох заводів у Європі з випуску малолітражних автомобілів через нестачу комплектуючих.

Читайте також:

Розгніваний власник Lamborghini розбив авто через поганий сервіс

Над економікою Японії нависла загроза рецесії

Уоррен Баффет: Катастрофа у Японії не зруйнує її економіку

ВідеоЯпонський землетрус втричі скоротить обсяги світового виробництва автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: