Японський журналіст-сталкер показав відео із зони відчуження

Єдиними живими істотами, які зустрілися журналісту, були домашні тварини - собаки і корови. А про радіацію він дізнавався лише з приладів - так не відчувалася.

Японський журналіст виступив в ролі сталкера, відвідавши "зону відчуження" навколо "Фукусіма-1", знімаючи на відеокамеру все, що доводилося бачити. Тецуо Дзімбо наблизився до аварійної АЕС на півтора кілометра - далі не було дороги. Зроблені ним кадри вже облетіли світ.

 ОНЛАЙН-КАРТА РІВНЯ РАДІАЦІЇ

Камера зафіксувала так і не відновлені після землетрусу і цунамі дороги, які розсікають гігантські тріщини і провали, уламки будівель і купи сміття на узбіччях - слід гігантської хвилі, покручені автомобілі та пустирі.

Зображення супроводжується показаннями лічильника Гейгера - чим ближче до станції, тим вище рівень радіації. На підступах до станції він зашкалює за 100 мікрозівертів на годину.

Дзімбо розповів, що вирішив поїхати у заборонену зону, щоб особисто побачити й передати, що там відбувається - велика кількість недостовірної інформації та здогадок дає невірну картину.

За його словами, найбільше його вразили навіть не сліди стихії, а абсолютна пустельність місць, які мають нормальний вигляд і здаються придатними до життя.

 КАМІКАДЗЕ ВРЯТУВАЛИ СВІТ ВІД ЯДЕРНОЇ КАТАСТРОФИ

Єдиними живими істотами, які йому зустрілися, були домашні тварини - собаки і корови. Також його вразило те, що про радіацію свідчать тільки прилади - без них же вона абсолютно невідчутна.

Читайте також:

Сліди радіації з "Фукусіми" зафіксували на території України

Японія шукає чорнобильських ліквідаторів для порятунку "Фукусіми"

Радіація з "Фукусіми" через 30 років охопить увесь Тихий океан

Навколо "Фукусіма-1" почали будувати сталевий паркан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: