Яценюк про стосунки з Росією

Коментуючи призначення Віктора Зубкова російським прем’єром, глава МЗС Арсеній Яценюк зауважив що в Україні теж скоро буде новий уряд.

Коментуючи в ефірі телеканалу 1+1 призначення Віктора Зубкова російським прем’єром, третій номер у списку Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”, міністр закордонних справ Арсеній Яценюк зауважив: “Те, що в Російській Федерації новий прем’єр – це добре, адже в Україні теж скоро буде новий уряд”.

Арсеній Яценюк
Архів
Арсеній Яценюк прокоментував стосунки з Росією у газовій сфері
Яценюк також додав, що сьогодні є всі підстави для співпраці і покращення роботи з Росією, в тому числі і у газовій сфері.

“Ціна на газ не повинна бути ні елементом геополітичним, ні елементом ідеологічним. Вона повинна мати тільки одну характеристику – економічну”, - заявив міністр.

“Дуже прикро, що останніх 3 роки у зовнішній політиці можна говорити про певні зловживання енергетичним фактором у відносинах між державами”, - сказав він.

За словами Яценюка, щодо газу має бути єдиний зрозумілий ключовий підхід. “Україні потрібен довгостроковий газовий контракт зі зрозумілою формулою ціни і обсягу поставок”, - переконаний він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: