Йдемо за графіком: у МВФ офіційно заявили, що їхня місія в Україні продовжує працювати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там також висловили готовність співпрацювати із новою владою.

Місія Міжнародного валютного фонду продовжує працювати в Україні згідно із попереднім графіком.

Про це на брифінгу у Вашингтоні заявив голова Департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс, передає УНІАН.

"Місія зараз у Києві і веде конструктивні переговори з владою щодо поточних реформ і, звичайно ж, минулих виборів", - повідомив він.

За його словами, МВФ готовий до співпраці із новою владою та новим урядом, який буде сформований після виборів.

"Ми не коментуємо політичні процеси в жодній країні. Але як я щойно сказав, тільки-но буде сформовано новий уряд після виборів - ми як і раніше готові відновити обговорення щодо співпраці з Україною", - наголосив представник МВФ.

Нагадаємо, МВФ працюватиме з українською владою від 21 травня протягом двох тижнів з питань чергового перегляду чинної програми та відновлення відповідальності за незаконне збагачення, запровадженої в рамках попередньої програми, але скасованої в лютому рішенням Конституційного суду України. Вдень 22 травня ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що місія нібито припиняє програму в Україні. Згодом цю інформацію спростували в МВФ.

Відео Зеленський зустрінеться з представниками МВФ

Місія МВФ залишається працювати в Україні. Співробітники агенства спростували чутки, які сьогодні ширились Мережею про начебто припинення роботи через розпуск парламенту Володимиром Зеленським. У офіційній відповіді ТСН співробітники фонду зазначили, що продовжують свої зустрічі із представниками влади.  

Зеленський зустрінеться з представниками МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції