ЄБРР дасть грошей

Європейський банк реконструкції і розвитку може видати "Укртранснафті" 65 млн. євро кредиту для модернізації нафтотранспортної системи.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може видати ОАО "Укртранснафта" кредит на суму 65 млн. євро для модернізації нафтотранспортної системи України.

Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.

У повідомленні наголошується, що фінансування буде надано для встановлення приладів обліку і контролю нафти, щоб здійснювати перевірку якості відповідно до міжнародних стандартів; на оптимізацію і розширення існуючих резервуарів для зберігання нафти для більшої ефективності і безпеки запасів; на встановлення системи мікропроцесора для автоматизації управління мережі нафтопроводів, аби гарантувати вільну операційний та екологічний захист від пригод; на систему зв`язку, аби поліпшити системну надійність.

Загальна сума проекту становить 200 млн. євро.

Як наголошується в повідомленні, Рада директорів ЄБРР розгляне питання виділення коштів 23 жовтня ц.р.

Довідка. Нафтотранспортна система України перебуває в експлуатації ВАТ ”Укртранснафта” НАК ”Нафтогаз України” і включає 18 нафтопроводів загальною протяжністю 4569 км., 51 нафтоперекачувальну станцію (НПС), 11 резервуарних парків загальною місткістю 1010 тис. кубометрів. Роботу НПС забезпечують 176 насосних агрегатів загальною потужністю електродвигунів 356,9 тис. кВт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: