Європа профінансує три проекти в Україні на 2 млрд євро

У планах - фінансування трьох важливих проектів на суму близько 2 млрд євро, які здійснюватимуться під гарантії держави.

Керівник делегації Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), директор від Європейської комісії Вассілі Лелакіс повідомив про фінансування трьох проектів в Україні на суму близько 2 млрд євро, які здійснюватимуться під гарантії держави.

Про це він сказав під час зустрічи з головою Верховної ради України Володимиром Литвином у п'ятницю, 24 вересня.

"У планах - фінансування трьох важливих проектів на суму близько 2 млрд євро, які здійснюватимуться під гарантії держави", - заявив Лелакіс.

Він високо оцінив політичну стабільність в Україні і прагнення влади до здійснення реформ, і запевнив, що ЄБРР у співпраці з іншими міжнародними фінансовими інституціями і надалі надаватиме Україні необхідну допомогу у здійсненні реформ, спрямованих на розвиток економіки.

Лелакіс зазначив, що ділові кола «покладають великі сподівання" на ухвалення Податкового кодексу, який, за його словами, має забезпечити стабільність і прозорість податкової системи в Україні.

"Необхідно, щоб цей документ носив недискримінаційний характер і створював сприятливе середовище для бізнесу", - сказав він. Велике значення для збільшення обсягу інвестицій в Україну має також ухвалення антикорупційного законодавства", - зазначив Лелакіс.

Читайте також:

З нового року Київ знову залізе в борги

У МВФ вважають, що економіка України вже відновилася

Україна взяла в борг 2 мільярди доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: