ЄБРР у листопаді вирішить, чи давати "Нафтогазу" 300 млн доларів

Європейський банк реконструкції та розвитку розгляне питання про надання "Нафтогазу" кредиту на закупівлю газу для підземних сховищ 17 листопада.

Рада директорів Європейського банку реконструкції й розвитку (ЄБРР) 17 листопада може розглянути питання про виділення "Нафтогазу" 300 мільйонів доларів на поповнення оборотних коштів для закупівлі газу для закачування до підземних сховищ.

Про це йдеться в офіційному повідомленні ЄБРР.

Наголошується, що, крім того, банк розгляне можливість виділення НАК спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) 900 мільйонів доларів на проекти, пов'язані з модернізацією газотранспортної системи.

Банк також може розглянути можливість залучення спільно з ЄІБ додаткових фінансових ресурсів на проекти модернізації української ГТС в обсязі від 2,1 до 3 мільярдів доларів.

При цьому залучення додаткових коштів може бути забезпечене підтримкою Міжнародного валютного фонду.

НАК "Нафтогаз України" – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають більш як 97% газу і нафти в країні. "Нафтогаз" займається розробкою родовищ, видобутком нафти й газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

Нагадаємо, 14 вересня НАК "Нафтогаз України" почала переговори із кредиторами в рамках процесу реструктуризації зовнішніх боргових зобов'язань.

"НАК Нафтогаз України свідомий того, що дата виплати за Євробондами наближається. Наша компанія спрямовує всі зусилля на те, щоб подати чітку та конструктивну пропозицію власникам бондів у найближчий час", - говорилося у повідомленні компанії.

Читайте також:

"Нафтогаз" почав умовляти кредиторів

"Нафтогаз" зменшить об'єми імпорту російського газу

"Метінвест", "Нафтогаз" та "Укрзалізниця" увійшли в ТОП-20 європейських компаній

"Нафтогаз" збирає 667 мільйонів, щоб розплатитися з Москвою
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: