ЄБРР зацікавився модернізацією української газової труби

ЄБРР вкладе гроші в модернізацію газотранспортної системи України в обмін на реформи та реструктуризацію "Нафтогазу".

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може взяти участь у модернізації української системи транспортування і розподілу природного газу (ГТС).

Умова - українські органи влади мають виконувати всебічну і реалістичну програму реформ, яка буде включати реструктуризацію НАК "Нафтогаз Україна".

Таку стратегію діяльності банку в Україні на 2011-2014 роки затвердила рада директорів банку 13 квітня 2011 року.

За інформацією ЄБРР, нова стратегія буде сконцентрована на вирішенні проблем у галузі підвищення енергоефективності та енергетичної безпеки, розкритті сільськогосподарського та промислового потенціалу України, забезпеченні високоякісної і надійної інфраструктури та подоланні наслідків кризи у фінансовому секторі.

У документі відзначається, що банк є найбільшим фінансовим інвестором в Україну, і вже взяв на себе зобов'язання щодо надання фінансування на суму більше 6 млрд євро в рамках 264 проектів.

ЄБРР планує фінансувати проекти, які будуть сприяти підвищенню загальної енергоефективності та зменшенню обсягів викидів вуглецю в галузі, підтримувати будівництво і модернізацію ліній електропередач та об'єктів, необхідних для інтеграції України в європейський енергетичний ринок.

У секторі автомобільних доріг ЄБРР буде підтримувати завершення модернізації ключових міжнародних коридорів, які пов'язують Україну з Європейським Союзом, а також пріоритетних національних і регіональних доріг, говориться в документі.

Нагадаємо, що міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив, що перша частина модернізації української газотранспортної системи за участю міжнародних фінансових установ стартує в середині червня.

Читайте також:

Влітку Україна почне модернізацію своєї ГТС

ЄБРР профінансує Укрзалізницю в обмін на реформи

Європейський банк побудує укриття на ЧАЕС

ЄБРР: криза в Україні завершилася, але потрібні реформи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: