Єдиний претендент на купівлю "Укртелекому" офіційно підтвердив свої плани

Компанія ЕСУ офіційно підтвердила свій намір придбати "Укртелеком". Остаточний термін розрахунку - 25 квітня.

Фонд державного майна України 18 лютого отримав від ТОВ ЕСУ (Київ, дочірня компанія австрійського інвестиційно-фінансового консорціуму EPIC) письмову згоду придбати пакет акцій ВАТ "Укртелеком" розміром 92,79% статутного капіталу за ціною 10 млрд. 575 млн. 100 тис. грн.

Раніше голова ФДМ Олександр Рябченко заявив, що Фонд прогнозує підписання договору купівлі-продажу 92,79% телекомунікаційної компанії "Укртелеком" з компанією ЕСУ до 25 лютого (включно).

Як повідомлялося, після підписання договору купівлі-продажу протягом 35 днів інвестор повинен заплатити першу половину суми за "Укртелеком", протягом наступних 35 - другу половину суми.

"Ми очікуємо, що остаточний термін розрахунку - десь 25 квітня", - підрахував Рябченко.

ФДМ оголосив конкурс з продажу 92,79% акцій Укртелекому 13 жовтня. Українські експерти називали найбільш імовірними претендентами на "Укртелеком" холдинг СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова і російську компанію МТС.

За даними "Коммерсантъ-Украина", єдиний претендент на "Укртелеком" - компанія, афілійована з групою СКМ Ріната Ахметова.

Однак у самій компанії СКМ заявили, що ні ЗАТ СКМ, ні компанії, що входять до Групи СКМ, заявку на участь у конкурсі з приватизації "Укртелекому" не подавали.

Читайте також:

"Укртелеком" планують продати наступного тижня

Експерти оцінили "Укртелеком" на 75 мільйонів дорожче, ніж Фонд держмайна

Керівник "Укртелекому": ціна компанії завищена на мільярд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: