Єдиноподатникам заборонили деякі види діяльності

У новому Податковому кодексі підприємці, які перебувають на єдиному податку, не зможуть займатися зовнішньоекономічною діяльністю.

Згідно підготовленого варіанту Податкового кодексу підприємці, які платять єдиний податок, не зможуть займатися деякими видами діяльності.

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми для єдиноподатників усунули деякі види діяльності. Приміром, не можна займатися зовнішньоекономічною діяльністю. Хочеш займатися зовнішньоекономічною діяльністю, будь ласка. реєструйся як суб'єкт і плати податки, як годиться", - сказав Азаров.

Водночас він зазначив, що будь-які побоювання щодо надмірного посилення податкового тиску на малий бізнес, або на тих, хто працює на єдиному податку – безпідставні.

Як повідомлялося, Кабмін пропонує встановити єдиний податок для фізичних осіб-підприємців при річному обсязі доходу до 300 тисяч гривень.

При цьому передбачається спрощення бухгалтерського обліку для фізосіб, що працюють за спрощеною системою оподаткування, а також пропонується скасувати податковий облік для фізосіб-підприємців.

За словами Азарова, новий Податковий кодекс передбачає, що тягар реформ ляже на плечі багатих. Податок на доходи від депозитів буде застосовуватися тільки до тих, чий депозит перевищує 200 тисяч гривень.

Податок на нерухомість також стане внеском багатих людей у спільну казну. "Хто буде платити цей податок? Перш за все в містах будуть платити ті люди, у яких житлова площа перевищує 100 квадратних метрів, в селах ця норма – 200 квадратних метрів. Чи багато у нас таких громадян? 90% наших громадян мають житлову площу менше 100 квадратних метрів", - наголосив Азаров.

Читайте також:

Азаров: тягар податків ляже на багатих

Азаров пообіцяв прийняти бюджет за новими правилами

ПР прогнозує жорстке протистояння під час прийняття Податкового кодексу

Уряд залишив єдиний податок для підприємців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: