Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єгипет і Україна можуть досягнути товарообігу у два мільярди доларів - Порошенко

Порошенко також порушував питання безпеки українських туристів.

Товарообіг між Україною та Єгиптом може досягнути двох мільярдів доларів.

Про це під час зустрічі з президентом Єгипту Абделем Фаттахом аль Сісі в рамках Мюнхенської конференції з безпеки заявив президент Петро Порошенко, передає "Інтерфакс".

"Єгипет є дуже хорошим торговим партнером і з погляду аграрного ринку, і з погляду можливого експорту продукції машинобудування. Сьогодні абсолютно реально, щоб ми досягли цифри в 2 мільярди", - сказав президент.

Він додав, що з президентом Єгипту сторони обговорили й питання співпраці у військово-технічному секторі, економіці, сферах освіти і культури. Зокрема йшлося і про безпеку туристів.

"Я підняв питання про безпеку українських туристів. Ми і в більш важкі часи, коли багато хто відмовився літати в Єгипет, зберігали можливість для українців відвідувати Єгипет. Сьогодні рівень безпеки вже значно вище", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, у Мюнхені стартує щорічна міжнародна конференція з безпеки, на якій присутні близько 40 лідерів з різних країн світу. Одними із ключових питань будуть конфлікт на Донбасі, стримання Росії і безпека Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції