Єгипет попросив кредит у МВФ

Єгипет просить в МВФ фінансову допогогу. На підйом економіки країни необхідно 10-12 млрд доларів.

Влада Єгипту надіслала Міжнародному валютному фонду (МВФ) офіційний запит на отримання фінансової допомоги. Про це заявила офіційний представник МВФ Керолайн Аткінсон.

За її словами, Єгипту, за попередніми підрахунками, знадобиться від 10 до 12 мільярдів доларів до червня 2012 року. Конкретний розмір можливої позики доки не називається.

Як пояснила представник МВФ, комісія фонду "найближчим часом" відвідає Каїр для обговорення з єгипетським урядом умов кредиту. Передбачається, що кошти потрібні Єгипту для розвитку власної економіки.

З початку року рейтингове агентство Moody's двічі знижувало рейтинг Єгипту у зв'язку з політичною нестабільністю і постраждалою від революції економікою. Після другого зниження рейтинг країни виявився на три сходинки нижче інвестиційного. Ще в одному агентстві - Fitch Ratings - понизили прогноз по рейтингу Єгипту до "негативного".

Нагадаємо, що в міністерстві туризму Єгипту повідомили, що через антиурядові сутички туристична галузь країни, одне з основних джерел її доходу, втратила 2,27 мільярда доларів.

Як повідомлялося, Єгипет вже не вперше просить про допомогу у фінансовій сфері. Так, влада країни звернулася до США з проханням про списання державного боргу у розмірі 3,6 млрд дол. з метою надання підтримки новому уряду в створенні нових робочих місць для молоді і відновлення економічного зростання.

Читайте також:

Єгипет втратив на відтокові туристів 2,2 мільярда доларів

Єгипет попросив США списати 3,6 мільярда доларів боргу

Найближчими роками світова економіка переживе спад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: