Єгипет попросив США списати 3,6 мільярда доларів боргу

Єгипет просить Сполучені Штати Америки списати державний борг у розмірі 3,6 млрд дол, заради подолання безробіття у постреволюційній країні.

Єгипет звернувся до США з проханням про списання державного боргу з метою надання підтримки новому уряду в створенні нових робочих місць для молоді і відновлення економічного зростання.

Як заявила міністр планування і міжнародної співпраці Арабської Республіки Фаіза Абу Ан-Нага, йдеться про 3,6 мільярда доларів. "Ми просимо наших американських друзів пробачити нам цей борг", - сказала вона, виступаючи в Торговій палаті США у Вашингтоні.

У кінці березня представники Вищої військової ради Єгипту, в руках якого опинилася влада після відставки президента Хосні Мубарака, повідомили, що парламентські вибори в країні намічені на вересень 2011 року.

Нагадаємо, 11 лютого Мубарак, який перебував при владі з 1981 року, склав з себе повноваження глави Єгипту. Його відставці передували антиурядові виступи. Вища військова рада прийняла рішення про розпуск єгипетського парламенту і призупинення дії конституції. Рада планує залишатися при владі впродовж шести місяців - до терміну проведення нових президентських і парламентських виборів.

Читайте також:

Мубарак розповів, як хотів одразу піти, але йому не дали

Уряд Мубарака залишиться при владі до виборів

Україна знайшла нафту в Єгипті і розпочала видобуток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: