ЄС хоче запровадити підвищені мита на американські сталь, футболки та джинси

Дата публікації
Перегляди
1559
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЄС хоче запровадити підвищені мита на американські сталь, футболки та джинси

Фото: Thefashionstyle

Перед цим у США заявили про введення 25-відсоткових мит на окрему імпортовану продукцію.

Євросоюз планує запровадити підвищені мита на американські сталь, футболки, джинси, взуття та окремі промислові товари. Це буде відповіддю США на їхню ідею запровадити підвищені мита на європейські сталь, алюміній та автомобілі.

Список американської продукції, на яку хочуть підвищити мита, підготувала Європейська комісія. Про це пише Bloomberg. Туди також входять косметика для обличчя, яхти, мотоцикли, бурбон (вид віскі), рис, журавлина та апельсиновий сік.

Загальна вартість імпорту, що підпадає під запропоновані нові мита, становить 2,8 мільярда євро (3,46 мільярда доларів).

Нагадаємо, Адміністрація президента США оголосила запровадження 25-відсоткових митних ставок на імпортну сталь та 10-відсоткового мита на імпортовані вироби з алюмінію. Це рішення викликало обурення з боку провідних виробників сталі, в тому числі й ЄС, а також сусідніх Канади та Мексики. Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер оголосив про можливе запровадження митних зборів на американське віскі, джинси та мотоцикли.

Також США хочуть підвищити мита на автомобілі. Скажімо, за даними Асоціації німецької автопромисловості (VDA), німецькі компанії реалізували торік на американському ринку 1,35 мільйона нових автомобілів. Їхня частка становила таким чином на автомобільному ринку США 7,9%, що дещо перевищувало показник 2016 року. Утім, з цієї кількості лише 494 тисячі були експортовані з Німеччини, інші - вироблені на заводах в США та інших країнах. За оцінками експертів, можливе запровадження мит вдарить передусім по таких виробниках як Audi та Porsche, які, на відміну від Daimler, BMW та власне Volkswagen, не мають виробництв у США. Постраждають також шведський Volvo та британський Jaguar.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1559
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація