ЄС: Україна повинна зробити політичний вибір

За словами керівника європейської делегаці, Україна повинна зробити політичний вибір між Митним союзом і зоною вільної торгівлі з ЄС.

Євросоюз зазначає, що приєднання України до Митного союзу Росії зруйнує переговори з ЄС про створення зони вільної торгівлі.

"Єдине, що нас турбує - не приймете ви рішення про приєднання до митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану?", - наводить слова керівника європейської делегаці Єви Сіновєць "Коммерсант-Украина" в статті-інтерв'ю "Мы не ставим перед собой цель 'победить' в переговорах".

За її словами, Україна повинна зробити політичний вибір, при цьому слід розуміти, що приєднання до союзу країн-не учасниць СОТ зруйнує переговори з ЄС про створення ЗВТ.

Також приєднання до митного союзу, на думку Сіновєц, ускладнить торговельні відносини України з іншими країнами-учасницями СОТ.

"І якщо буде політична воля обох сторін, ми зможемо завершити переговори щодо ЗВТ і підписати угоду про асоціацію в 2011 році і почати імплементацію цього документа, як тільки він буде ратифікований", - сказала Сіновєц, коментуючи перспективи щодо створення зони вільної торгівлі.

Нагадаємо, раніше міністр економіки Василь Цушко висловив переконання, що входження України до Митного союзу невигідно ні Україні, ні членам союзу.

Читайте також:

Азаров вимагає від СОТ створення зони вільної торгівлі на рівноправних засадах

Комуністи пропонують уніфікувати податки України, Білорусі та РФ

Уряд: Митному союзу не вигідна Україна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: