ЄС: Росія має попереджати про борг України

Єврокомісія заявляє, що РФ має попереджати Європу про можливі проблеми з постачанням газу до України.

Попереджати Єврокомісію про можливі проблеми з транзитними поставками російського газу до Європи через Україну і пов'язаними з цим заборгованостями української сторони закликав Росію єврокомісар з енергетики Андріс Пібалгс. 

"Це, зокрема, торкається поставок до України й питань про борги. Мені хотілося б, щоб у майбутньому про ці питання нас інформували до того, як вони потрапляють у пресу. Ми хотіли формалізувати цей механізм, тому що інакше можуть виникнути непорозуміння. Абсолютно очевидно, що необхідне своєчасне інформування", - сказав Пібалгс, виступаючи у вівторок в Брюсселі на засіданні Комітету парламентської співпраці РФ-ЄС. 

Єврокомісар повідомив, що ЄС і Росія розглядають зараз "різні модальності" створення механізму раннього попередження в рамках Енергетичного діалогу РФ-ЄС. Створити такий механізм було запропоновано на травневому самміті під Самарою. 

"Це допоможе Євросоюзу та Росії інформувати один одного про складнощі, які можуть виникати у сфері постачання енергоносіїв або використання інфраструктури", - вважає єврокомісар.
 
Він висловився за те, щоб енергетична співпраця РФ-ЄС ґрунтувалася на відвертості й транспарентності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: