ЄС виділить на порятунок економіки Португалії 80 млрд євро

ЄС допоможе економіці Португалії вливанням 80 мільярдів євро.

Єврокомісар з економіки та монетарних справ Оллі Рен повідомив, що обсяг фінансової допомоги Португалії може скласти близько 80 мільярдів євро.

Раніше президент Єврогрупи Жан-Клод Юнкер повідомляв, що програма поліпшення економіки Португалії, необхідна для виділення країні зовнішньої фінансової підтримки з боку ЄС і МВФ, має бути схвалена до середини травня.

Нагадаємо, вчора Португалія звернулася за фінансовою підтримкою. Таке рішення країни було очікуваним. За останні дні рейтингові агентства Moody's Investors Service, Standard & Poor's і Fitch знизили рейтинг державного боргу Португалії, впритул наблизивши його до так званої спекулятивної, або "сміттєвої" категорії.

Ситуація в Португалії також ускладнюється внутрішніми політичними розбіжностями. У березні пішов у відставку прем'єр-міністр Жозе Сократеш - парламент не погодився з його пропозиціями щодо скорочення держвидатків.

Через відставку Сократеша президент Португалії розпустив парламент і призначив позачергові вибори до законодавчих зборів на 5 червня 2011 року.

Читайте також:

Португалія попросила грошей у Евросоюзу

Президент Португалії розпустив парламент країни

Парламентська опозиція Португалії спровокувала відставку прем'єр-міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: