Євген Корнійчук: реалізація економічних реформ допоможе Україні залучити інвесторів

Лідер Української соціал-демократичної партії Євген Корнійчук вважає, що влада повинна якнайшвидше провести економічні реформи, аби залучити інвесторів.

Влада повинна якнайшвидше провести економічні реформи, щоб стати привабливою для інвесторів. Про це Євген Корнійчук, лідер Української соціал-демократичної партії під час робочого візиту до Хмельницького.

"Хмельницький - прекрасне місто, але в ньому практично відсутня промисловість. Як результат - високий рівень безробіття і низькі зарплати. З такою ситуацією миритися не можна. Влада повинна постійно працювати над залученням інвестицій. Це єдина можливість для депресивних регіонів стати на ноги", - сказав Євген Корнійчук.

Запорукою успіху в залученні інвестицій політик вважає економічні реформи, які мають спростити дозвільну і податкову системи та покращити інвестиційний клімат в Україні.

"Нещодавно, виступаючи в Ялті, один з керівників ЄБРР сказав, що в умовах світової кризи країни повинні проводити ребрендинг, щоб стати привабливими для інвесторів. Нашим ребрендингом має стати економічне реформування. Світ вже прийшов до тями після економічної кризи, і потрібно активно братися до справи, залучаючи інвесторів. Адже проблему зайнятості населення в західних областях України так і не вирішив жоден із урядів, і наші громадяни, як 20 і 10 років тому, все ще змушені їздити на заробітки до Європи", - сказав Євген Корнійчук.

Читайте також:

Євген Корнійчук: влада повинна завершити земельну реформу

Україна втрачає привабливість для інвесторів

Українці більше не вірять в економічні успіхи своєї країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: