Євген Корнійчук: система формування тарифів ЖКГ має бути відкритою та зрозумілою для громадян

Лідер УСДП вважає, що система ЖКГ-тарифів має бути зрозумілою та відкритою для громадян.

У пресі повинна бути оприлюднена повна інформація щодо принципів формування тарифів ЖКГ, оскільки питання формування тарифів є сьогодні одним із найбільш актуальних для жителів усіх регіонів країни, вважає Євген Корнійчук, лідер Української соціал-демократичної партії.

Про це Євген Корнійчук заявив під час робочої поїздки до Полтави.

"Проблема ЖКГ полягає в тому, що формування тарифів не є прозорим. Люди, які платять за рахунками, хочуть знати, на що витрачаються їхні гроші, і за яким принципом формуються тарифи", - сказав Євген Корнійчук.

"Одна з позицій у програмі нашої партії - це справедливі комунальні тарифи. Саме тому перед кандидатами в депутати від Української соціал-демократичної партії сьогодні поставлено завдання - опублікувати в пресі інформацію про те, як формуються тарифи. Вони зобов'язані це зробити відразу ж після виборів" , - зазначив лідер УСДП.

Євген Корнійчук також підкреслив, що стара радянська система ЖЕКів вже давно вичерпала себе. "Для того, щоб тарифи стали обґрунтованими і прозорими, нам потрібно на конкурсній основі залучати до системи ЖКГ малий і середній бізнес. Це дозволить зробити послуги і дешевшими, і якіснішими", - вважає лідер УСДП.

"Вода в крані не має політичного забарвлення. Вона або є в крані, або - ні. І якщо люди платять за гарячу воду, то вона повинна бути гарячою, а не теплою", - зазначив Євген Корнійчук.

Читайте також:

Євген Корнійчук: підвищення єдиного податку призведе до скорочення кількості підприємців і зростання безробіття

Корнійчук: Антимонопольний комітет має попереджати порушення не лише у великому, але й у малому бізнесі

Влада повинна терміново вирішити питання з утилізацією сміття в Тернополі, - Євген Корнійчук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: