Євген Корнійчук: влада має підтримати сільгоспвиробника, щоб не втратити сільське господарство

Євген Корнійчук розповів, як влада повинна підтримати сільгоспвиробників, щоб Україна не втратила свого сільського господарства.

Влада повинна підтримати виробників сільськогосподарської продукції, в іншому випадку Україна може втратити сільське господарство. Про це Євген Корнійчук, лідер Української соціал-демократичної партії, заявив під час робочого візиту до Рівного.

На думку політика, уряд повинен відновити практику відшкодування відсотків по виплаті кредитів, яка існувала раніше. "Фермери брали кредити під державні гарантії, а тепер виходить, що повинні їх виплачувати самостійно. Звичайно, за таких умов ні про який розвиток аграрної сфери мова йти не може", - сказав Євген Корнійчук.

Наступним кроком для виходу зі складного становища виробників сільськогосподарської продукції лідер УСДП вважає створення мережі оптових ринків сільськогосподарської продукції.

"Зараз виробники змушені або самостійно шукати ринки збуту своєї продукції, або продавати її за низькою ціною монополістам, які працюють в областях. Але це не вихід із ситуації. Держава повинна взяти на себе відповідальність за закупівлю продукції виробників за ринковими цінами", - підкреслив Євген Корнійчук.

Лідер УСДП також зазначив, що Українська соціал-демократична партія виходить з того, що підтримка сільгоспвиробника дасть можливість розвиватися малому та середньому бізнесу в Україні, що дозволить нашим аграріям повернути собі лідерські позиції на світовому ринку.

Читайте також:

Лідер УСДП закликав виборців не голосувати за політичні клони на Львівщині

Євген Корнійчук: реалізація економічних реформ допоможе Україні залучити інвесторів

Євген Корнійчук: влада повинна завершити земельну реформу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: