Євген Корнійчук закликає владу скасувати квоти на експорт зерна

Лідер УСДП закликав владу скасувати квоти на експорт зерна, які можуть зруйнувати сільське господарство України.

"Ми закликаємо владу скасувати квотування експорту зерна. Крім того, керівництво України сьогодні має залишити певну кількість зерна для забезпечення потреб внутрішнього ринку. Йдеться про 30 мільйонів тонн зерна. Все інше можна вільно пускати на експорт", - сказав Євген Корнійчук, лідер Української соціал-демократичної партії.

Про це він заявив, перебуваючи з робочим візитом у Чернігові.

"Цього року Україна зібрала непоганий врожай, а з урахуванням того, що в Росії та Казахстані рік був якраз неврожайним, наше зерно могло би користуватися попитом у тих країнах, які його імпортують, але влада забрала у сільгоспвиробників можливість продати зерно за прийнятною ціною, і це руйнує сільське господарство", - сказав Євген Корнійчук.

Політик також додав, що на зберігання зерна потрібні кошти, яких немає у виробників. "Ми заганяємо виробників у кут - зерно продавати не можна, зберігати дорого, дотацій від держави немає", - сказав Євген Корнійчук.

Лідер УСДП також додав, що введення квот негативно позначиться на діловій репутації України. "У торговельному представництві США вже заявили про те, що введення квот викликає сумніви в надійності України як торгового партнера, і я думаю, що надалі це буде мати негативні наслідки для України", - зазначив політик.

Євген Корнійчук також зазначив, що введення квотування суперечить нормам Світової організації торгівлі (СОТ), членом якої є Україна, і не виключено, що стосовно України будуть застосовані відповідні санкції.

Читайте також:

Лідер УСДП: програму "Шкільний автобус" потрібно реалізувати за рахунок місцевих бюджетів

Євген Корнійчук: влада має підтримати сільгоспвиробника, щоб не втратити сільське господарство

Євген Корнійчук: реалізація економічних реформ допоможе Україні залучити інвесторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: