Євро опускається до долара

Єдина європейська валюта і фунт стерлінгів дешевшають у четвер до долара і єни.

Трейдери упевнені в зниженні базових процентних ставок Європейського центрального банку (ЕЦБ) і Банку Англії.

Євро у четвер вранці коштував 1,2689 дол. проти 1,2717 дол. на кінець попереднього торгового дня в Нью-Йорку. Курс євро до японської валюти опустився до цього часу до 118,08 єн проти 118,64 в середу. Також вартість долара до єни знизилася до 93,06 єн в порівнянні з 93,30 єни ввечері в Нью-Йорку в середу.

"Продаж євро і фунта буде визначальною тенденцією на деякий час, - затверджує валютний ділер Okasan Securities Co. Цусому Сома. - ЕЦБ і Банк Англії, ймовірно, продовжать зниження ставок впродовж наступного року, що збільшить негативний тиск на ці валюти".

"Останні дані показують, що рецесія в єврозоні може продовжитися довше, ніж передбачалося на перший погляд, і це може спонукати ЕЦБ агресивніше знижувати ставки, - заявила Данника Хемптон з Bank of New Zealand Ltd. - Для котирувань євро-долар це означає повернення до рівня 1,2300-1,2400 дол. за євро".

Зростання курсу єни до євро і долара пов'язане також з посиленням негативного відношення до ризиків на всіх ринках.

"Інвестори, швидше за все, уникатимуть ризику на фоні стурбованості світовою рецесією. Єну купуватимуть", - вважає глава валютного підрозділу Societe Generale SA в Токіо Юдзі Саїто.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: